Ásové

Roveři a Rangers jsou aktivní mladí lidé.

Znají své životní hodnoty, vědí za čím jdou, a na své cestě zvládají pomáhat i ostatním. Často pomáhají vést družiny a oddíly.

Cesta

Cenu má pouze cesta.
Pouze ona trvá…

Jsme lidé, kteří si prošli skautem od útlého dětství či puberty, kteří se rozhodli, že se chtějí i nadále vídat a jezdit společně na výpravy a akce. Chceme se věnovat dalšímu osobnímu růstu a poznávání světa. Již nás nikdo nevodí za ručičku a jen my sami si určujeme cestu, po které se vydáme.
Můžeš se k nám připojit i pokud jsi do skauta nikdy předtím nechodil a máš chuť a odvahu poznat jinou životní cestu.

Ti nejlepší a nejodvážnější se vydávají po cestě vedení a směřují svou pozornost k vedení střediska a přebírají oddíly a jiné důležité funkce ve středisku, aby tu stejnou možnost, jako měli oni, vyrůstat ve skautu, měly i ostatní generace dětí po nich přicházející.

V Lipkách 227, 252 10, Mníšek pod Brdy

18:30 – 20.00