Informace pro nováčky

Schůzky Dráčat budou i v tomto školním roce stejné

– vždy ve středu od 16.30 – 18.00 – děti přebíráme a vracíme u klubovny V Lipkách.

Na schůzky si děti nosí: přiměřený batůžek, pití, malou svačinku (jablko, rohlík, prosím žádné velké porce ani jogurty), pláštěnku, obyčejný látkový šátek.

Brzy přibude ještě notýsek, který od nás dostanou.

Na sebe pohodlné sportovní oblečení (do lesa) a vhodné boty.

Rozdělení do družin podle věku

Ohnivé draky vede Andy, vodní draky vede Olaf. Společně s námi bude schůzky provázet
Pajson (dříve vedoucí Vlčat)
a roveři: Kroutil, Prokop a Nemo.

Snažíme se být co nejvíc venku.
V zimních měsících nebo v nepřízni počasí využíváme zázemí v klubovně. Plánujeme několik samostatných výprav, zpravidla jednodenní o víkendu, během roku se setkáte i s několika akcemi pro “celé středisko” nebo výjimečnou schůzkou s rodiči.

Platba pololetně

Platba probíhá pololetně.

První platbu je třeba uhradit
nejpozději do pondělí 30.9.2019.
Poplatky posílejte na účet střediska
164 305 206 / 0300
(jméno dítěte nebo dětí do zprávy),
platbu je možné předat i hotově Andy na schůzce. Výše poplatku je 650,-

K tomuto poplatku se během září přidává ještě 100,- pro výdaje a potřeby během schůzek,
tuto částku vybíráme hotově!

Druhé pololetí se ve stejné výši vybírá
na konci ledna.

Veškeré zprávy posíláme emailem, ale budou i na webu. Pokud máte FB, můžete si najít skupinu a přidám vás i do uzavřeného okruhu.

FB Dráčata – středisko Skalka, Mníšek p.Brdy