Pronájem klubovny

Klubovna může sloužit jako přístřeší pro putující skautské družiny, veřejnost, různé kroužky a všemožné vzdělávací kurzy a akce.

Ceník:

1 noc / 125,- Kč (za osobu)

1 noc / 75,- Kč (za osobu) pro dětské organizace

Topná sezóna:

Říjen – Duben
Příplatek 25,- Kč na osobu

Podmínky:

Minimální platba za 10 lidí (1250,- Kč bez topení, 1500,- Kč s topením)

Kontakt:

romanf.bass@gmail.com

Vybavení klubovny

Vstupní hala – vybavena věšáky a botníky, umožňuje vstup do obou hlavních místností a kuchyňky, která je součástí
Kuchyňka  – trouba, elektrická varná deska, varná konvice, standardní kuchyňské náčiní
Koupelny – 2× wc, 2× umyvadlo, 1× bezbariérová sprcha
Hlavní místnost – obdélníková společenská místnost s krbem je vybavena stoly, lavicemi a nástěnkami
Spací místnost – část podkrovního prostoru se sníženým stropem, kde si lze natáhnout karimatky a spacáky (ve výstavbě)

Chata je vytápěna plynovým kotlem (podlahové a ústřední topení), k dispozici je pitná voda a wifi připojení. Lůžkoviny neposkytujeme, je potřeba si přivézt vlastní spacáky/deky.

Adresa:

V Edenu 1657, 252 10 Mníšek pod Brdy