Dráčata a nový školní rok

INFO schůzka

Středa 2. září bude patřit rodičům NOVÁČKU, přítomnost dětí není nutná. Týká se pouze těch, kteří už jsou v kontaktu s Andy a mají potvrzené přijetí – sraz v 18.00 u klubovny V Lipkách, pouze předáme přihlášky a základní informace.

Je nám líto, ale s ohledem na trvale vyčerpanou kapacitu a omezené personální možnosti NEJSME SCHOPNI PŘIJMOUT VÍC ZÁJEMCU!!!!

První schůzka 9. září s RODIČI

První schůzka Dráčat bude ve středu 9. září a bude SPOLEČNÁ S RODIČI!!! v čase 16.30 – 18.00

u klubovny V Lipkách.

Další středy se pak budou odjívet v běžném režimu, děti přebíráme v 16.30 u klubovny a odevzdáváme v 18.00 tamtéž (v případě změny, informujeme předem)

Děti, které na konci roku přecházeli do Světlušek a Vlčat dostanou informace od nových vedoucích nebo prosím sledujte web

Aktualizace: Vlčata první schůzka 7.9. a Světlušky 11.9.