Obnovení skautské činnosti

S největší pravděpodobností budou ode dne 10. 5. 2021 obnoveny pravidelné pondělní schůzky od 17:00 do 18:30.

První schůzka po dlouhé době (10. 5. 2021, od 17:00) bude u nové klubovny (naproti školnímu hřišti).

V souladu s včerejším rozhodnutím vlády lze ode dneška obnovit prezenční volnočasovou a výchovnou činnost dětí a mládeže v 7 krajích s nižším výskytem nákazy. Skupiny do 20 osob, pouze venku, s negativním testem (třeba ze školy). Ještě čekáme na podrobné doporučení k postupu od vedení Junák – český skaut. Stejně jako doposud budeme i při znovuotevírání skautské činnosti postupovat s důrazem na bezpečnost našich členek i členů a jejich blízkých.

Obnovení se týká: Karlovarský, Královéhradecký, Liberecký, Pardubický, Plzeňský, Středočeský kraj a hlavní město Praha.

Brigáda

Na toto pondělí (10. 5. 2021, v čase schůzky – 17:00 – 18:30) bychom potřebovali pomoc rodičů s penetrací a vymalováním jedné místnosti v nové klubovně. Kdo bude mít zájem nám pomoci, je více než vítán. Pracovní pomůcky a materiál zajištěny, stačí jen pracovní oděv.
Účast na brigádě prosím nahlásit na e-mail vlčata.mnisek@skaut.cz, a to do pátku 7. 5. 2021. Děkujeme.