Dráčata 2021/22

• Schůzky Dráčat zůstávají stejné –
    vždy ve středu od 16.30 – 18.00 – děti přebíráme a vracíme u klubovny
    V Lipkách.
  • Na schůzky si děti nosí: přiměřený batůžek, pití, malou svačinku (jablko, rohlík, prosím žádné velké porce ani jogurty), pláštěnku, obyčejný látkový šátek (nebo šátek skautský – starší děti), později v zimních měsících baterku a uzlovačku.
    Brzy přibude ještě notýsek, který od nás děti dostanou. S ohledem na aktuální stav přidáváme navíc: malou lahvičku s dezinfekcí na ruce a roušku. Na sebe pohodlné sportovní oblečení (do lesa) a vhodné boty.

• Děti budou rozděleny podle věku do třech družin na draky vodní, ohnivé a sluneční.
  • Snažíme se být co nejvíc venku. V zimních měsících nebo v nepřízni počasí využíváme zázemí v klubovně. Plánujeme několik samostatných výprav, zpravidla jednodenní o víkendu, během roku se setkáte i s několika akcemi pro “celé středisko” nebo výjimečnou schůzkou s rodiči.

• „Omluvenky“ z běžné schůzky prosím posílejte, stačí
    napsat mailem nebo sms, jen abychom měli představu. Účast na výpravách
    prosím potvrzujte vždy.

• Platba probíhá pololetně. Výše poplatku je 700,- (pokud máte ve středisku tři děti, pak se poplatek snižuje na 500,-)
    Platbu za první pololetí prosím proveďte na účet (pozor, máme nový!) a to do 20.10. 2020, druhé pololetí se hradí v lednu.
    Fio – 260 182 3052 / 2010
  • K tomuto poplatku se během září přidává ještě HOTOVOST pro výdaje a potřeby během schůzek, tuto částku prosím předejte hotově ANDY! Nováčci platí 200,- (dětem kupujeme skautské šátky), ti co už oranžový šátek mají platí jen 100 Kč.

• Veškeré informace a novinky posíláme emailem, ale budou i na webu. Pokud
    máte FB, můžete si najít skupinu a přidám vás i do uzavřeného okruhu.
  • FB Dráčata – středisko Skalka, Mníšek p.Brdy

• PRO NOVÁČKY!!!!

• Co nejdříve nám prosím dodejte přihlášku a evidenční list. Obojí zde https://mnisek.skauting.cz/ke-stazeni/
  • Na přihláškách se uvádí rodné číslo kvůli
    pojištění a také je třeba zatrhnout zpracování osobních údajů a používání fotek
    atd. Raději je posílám v příloze. Stávající členi přihlášky už nevyplňují!
  • Kdyby cokoli – nestyďte se zeptat. Před schůzkou, po ní nebo i telefonicky nebo mailem. Prosím ještě případné info o alergiích, nebo obavách (strach z hmyzu, hluku…