Roverský přijímač 17-18.9.2021

Sraz v pátek 17.19. ve 20,00 u staré klubovny, návrat v sobotu 18.9. ve 14,00 tamtéž.
Oblečení a výbavu dle vlastního uvážení, ale boty pokud možno trekové. Půjde se v noci lesem, takže sandály, kecky atp. rozhodně nejsou ideální.
Nocování si každý zajistí sám – celta, plachta, stan, žďárák, je to jedno. Ale nikdo nebude spát pod širákem nebo s někým druhým. Každý sólo a krytý.
Vařit se bude po skupinách ze společných zásob. Celá akce proběhne v Brdských lesích.
Co rozhodně nezapomeňte – Baterka, nabitý mobil, stažené offline mapy, kdo má tak křesadlo, 150,- Kč. Vodu dle uvážení, doplnit lze z několika studánek cestou.
Co rozhodně nebudete potřebovat – svačinu od maminky, sirky, plyšáka.
Z původního plánu už jsem to ořezal na max. a ubírat už se nebude. Později se dorazit nedá, většina programu proběhne v noci. Dřívější odchod = nula spánku – nemá to smysl. Termín se ví od června.