Výprava 1.10. - 3.10.

Jistí Serža

1.10.-3.10. pořádáme podzimní víkendovou výpravu s přespáním po okolí Mníšku.Budeme společně s oddílem z Vlašimi. První noc budeme spát u nás na Mníšku v klubovně a druhou noc ve skautské klubovně na Dobříši. V pátek bude sraz v 19:00 u staré klubovny, takže kluci už přijdou navečeření :)). V sobotu půjdeme z Mníšku na Dobříš (cca 12 km ) kluci si všechny věci co budou mít ponesou sami v batohu. V neděli se vrátíme cca ve 13:30 opět ke klubovně. Kluci musí s sebou mít potvrzení o negativním PCR testu či antigením testu který nebude starší sedmi dní nebo potvrzení že před méně než 180 dny nemoc prodělali. (více informací o testování krizovatka.skaut.cz/koronavirus/bezna-cinnost/covid-19-bezna-cinnost)
Dále věci s sebou: 220 Kč, spacák, ešus, lžíce, karimatka, hygiena, baterka, věci na schůzku,skautský šátek, pevné boty, vhodné oblečení do lesa, oblečení na spaní, láhev na pití, nůž, roušku (min.2x) a pokud nestihnou večeři doma, tak večeři na pátek:))
V příloze zasílám zvadlo.

Prosím o předběžné potvrzení účasti na můj mail
Jan_Herynek@skaut.cz