První online schůzka

Zdravíme Veverky! Po dvou týdnech skautingu doma nás tento pátek čeká první online setkání.

Mnoho z vás už to zná z jara, stejně ale připomenu, jak to bude fungovat: v pátek 23. 10. před časem klasické schůzky (16:30) přidáme na náš Veverčí classroom (Učebna google) odkaz na Google meet. Na počítači stačí odkaz rozkliknout a nemusíte ani nic instalovat, jen povolíte přístup ke kameře a mikrofonu.

Společně si ukážeme, co jsme zatím doma z aktivit na Classroomu stihli (připomínám holkám ze Světýlek a Osmoků načaté odborky, nováčkům Nováčky :)), zahrajeme si hry na dálku a pak také začneme něco speciálního – příběh, který nás bude provázet celý tento skautský rok. Víc vám k tomu zatím neprozradíme, nachystejte si ale blízko k počítači navíc 2 papíry, lepidlo a psací potřeby ;).

Budeme se v pátek těšit na viděnou a na slyšenou!