Finanční pomoc

Vážení příznivci,

blíží se konec roku s ním možnost odepsat z daní nějakou část posláním daru. Jak víte stavíme novou klubovnu a snažíme se získat peníze kde se dá. V minulosti jsme získali alespoň nějaké granty (Středočeský kraj, Veolia). Bohužel v letošním roce veškeré plánované granty vyšly nazmar (Středočeský kraj, Fond hejtmanky, ČEZ, Veolia, nadace Via). Přesto se nám podařilo završit hrubou stavbu střechou, osadit okna a rozvést vodu a elektřinu. Pravděpodobně ještě zvládneme zafinancovat vnitřní omítky. Další kroky (izolace a podlahy) jsou však v ohrožení i přes to, že získáme pravděpodobně dar ze skautského ústředí a opět plánujeme brigády.

Budeme tedy vděční, když zvážíte, zda byste nenalezli nějakou částku, kterou byste mohli naše snažení podpořit. Darovací smlouva je případně ke stažení na stránkách v záložce klubovna (https://mnisek.skauting.cz/klubovna/). Číslo účtu, na který můžete připsat peníze je: 260 182 3052/2010. Samozřejmě budeme rádi za jakoukoliv jinou formu pomoci.