Informace k registraci

Naši milí rodiče našich milých světlušek, máme tady nový rok a s ním také novou registraci. Prosíme vás o její zaplacení na účet střediska – 2601823052/2010 – nejpozději do 24. 1. Do poznámky pro příjemce prosím napište celé jméno dítěte. Registrace stojí 700 Kč za člena, 500 Kč v případě, že platíte dohromady za tři a více dětí.

Mockrát vám děkujeme a do nového roku přejeme jen to dobré. Jsme moc rádi, že jste nám v této komplikované době vycházeli vstříc. Věříme, že i nadále dokážeme dělat zajímavé věci, i když opět z domova. Ale skaut je veselé mysli a proto doufáme, že to tak zůstane už jen nakrátko.

PS: Na světluščím rajčeti najdete v novém albu fotky z předávání vašich krásných adventních výrobků pro Domeček v Mníšku :).