Veverky a Tygřice – Akce ke Dni zamyšlení

Den zamyšlení, nebo Den sesterství, si připomínají všichni skauti světa 22. února. V den, kdy své narozeniny slavili oba zakladatelé skautingu, Olave a Robert Baden-Powellovi. A jak lépe oslavit naše vzájemné skautské sesterství, než vyrazit na společnou akci?

Poprosím vás také, abyste holkám přibalili průkazky s prokázáním věku, jen pro jistotu, kvůli vlaku. Pokud nemáte, myslím, že se nic nestane. S jakoukoliv otázkou se na nás určitě obraťte přes mail či jak jste zvyklí.

Také bych vás moc ráda přímo v datum Dne zamyšlení pozvala na povídání o historii našeho střediska. Zvání jsou všichni, kdo se o našem středisku chtějí dozvědět něco víc. Pozvěte tedy kamarády, rodiče, sourozence i všechny ostatní, kdo by byli zvědaví :).