Pozvánka na střediskovou soutěž GRUNTOVÁNÍ

Moc vás všechny zveme na střediskovou soutěž Skalecké Gruntování o putovní cenu – projekt, který jsme prve před dvěma lety zrušili kvůli covidové pandemii. Máte šanci ukázat ostatním v celém středisku, že vaše družina jednu z nejkrásnějších tábornických dovedností – vaření na ohni – zvládá s grácií a odnést si slavnostně putovní (a samozřejmě i jinou fajnovou) cenu!

Přihlašovat se můžete (buď sami, nebo lépe přes oddílové vedoucí) do 20. 3. 2022 na e-mail svetlusky.mnisek@skaut.cz. Do e-mailu stačí zatím uvést jméno družiny, věkovou kategorii a počet členů, jmenná registrace proběhne pak na místě, tak určitě doražte před startem s předstihem!!!

Těšíme se na vás, pokud se něčeho takového, jako je vaření polévky s vaší družinou, nebojíte :).